Silesian Cup 2011 – Životice u NJ /22.10.2011/

Dne 22.10.2011 se konal na naší trati Discarica desátý závod Silesian Cupu. Od večerních pátečních hodin začali přijíždět na Discaricu první jezdci se svými karavany. Po chladné noci se celý areál probudil do docela husté mlhy, která se držela celé dopoledne. Prakticky veškeré tréninky se jely za mlhy. Do 8.00 hod probíhala registrace a nakonec se na prezenční listině objevilo přes 90 jezdců, kteří byli rozděleni do devíti kategorií. Poté již probíhaly tréninky – jako první jezdili zvlášť malí závodníci, poté zbytek jezdců. Až po dvanácté hodině se začalo klubat sluníčko, které vydrželo až do konce závodu. Vše se obešlo bez vážnějších zranění a závody se určitě vydařily.

Plechyteam by chtěl tímto poděkovat všem zůčastněným jezdcům i divákům, kteří k nám dorazili. Velký dík patří samozřejmě i všem členům i nečlenům Plechyteamu, kteří se podíleli na přípravě závodu.

Výsledky závodu – Silesian Cup 2011 – TOP5

FOTO – Bunker | Michaela Hrabcova | Martina Valova

NOVÉ FOTO - Klára BUBUFOTO1 | FOTO2 | FOTO3

-

Pozvánka na akci – Silesian Cup 2011

Dne 22.10.2011 se koná tentokrát na traťi Discarica (po dohodě s Bemge týmem NJ) letošní poslední, desátý závod Silesian Cupu. Přejímka je od 7.00 – 8.00 hod, trénink od 8.00 hod, start závodu 11.30 hod.

Další informace naleznete na pozvánce.

Budeme se na Vás těšit.

Plechyteam

Další informace týkající se celého seriálu Silesian Cup naleznete na www.msk-motor.cz

Komentáře jsou uzavřeny.