15.11.2011 – NOVÉ FOTO !

Další, exkluzivní fotogalerie – Jaromír Šigut – Bakul
-

13.11.2011 – REPORT ZE ZÁVODU

Druhou listopadovou sobotu uspořádal PlechyTEAM druhý ročník CC závodu dvojic s názvem Discarica Enduro Estremo. Mrazivé ráno vystřídalo nádherné slunečné počasí, které vydrželo celý den. První jezdci začali přijíždět po osmé hodině a do rozpravy, která byla v 10.20 hod jich bylo celkem 91. Nakonec jsme se dohodli na prodloužení závodu na 2,5 hodiny. Kategorie byly rozděleny na profi, veterán a hobby. Závod byl odstartován v 11.00 hod a to ve dvou řadách. Trať byla natažena na motokrosové části, propletena s technickými úseky, výjezdy a sjezdy. Nechyběla ani bažina a extrémní překážky, které letos díky krásnému počasí byly hezky sjízdné. Po 2,5 hodinách se jako první umístila dvojice Pepík Kulhavý &  Michal Rečka. Během závodu nedošlo k žádnému zranění, takže záchranáři naštěstí neměli žádnou práci.

PlechyTEAM by tímto chtěl poděkovat všem jezdcům, divákům a fotografům, kteří k nám dorazili. Poděkování patří také všem Plecháčům a ostatním, jenž se podíleli na přípravě závodu, který se bezesporu povedl a ukončil tak závodní sezónu na Discarice roku 2011.

11.11.2011 – AKTUÁLNÍ INFO

Trať je v tuto chvíli perfektně připravená na zítřejší závod. Podařilo se i nakropit MX část tratě. Počasí by mělo zítra přát také, takže se těšíme na vaši účast. PlechyTEAM.

05.11.2011 – AKTUÁLNÍ INFO

Trať na CC je po dnešní brigádě téměř nachystaná, ještě zbývá doladit pár úseků a trať napáskovat. Díky všem, kteří se akce účastnili.

Úterní a čtvrteční trénink je povolen, pouze však na motokrosové trati !
-

Pozvánka na akci – Discarica Enduro Estremo 2

V sobotu dne 12.11.2011 pořádá Plechyteam 2-hodinový cross-country závod dvojic v areálu Discarica. Přejímka je od 8.00 – 10.00 hod, start závodu je plánován na 11.00 hod. Kategorie budou rozděleny na hobby, profi a veterán. Občerstvení bude zajištěno. Měření včetně výsledků bude pomocí služby casomira.eu. Další informace naleznete na pozvánce.

Těšíme se na vaši účast, jak závodnickou tak i diváckou. PlechyTEAM.