Silesian Cup – Životice u NJ /09.06.2012/

V sobotu dne 09.06.2012 pořádal Plechyteam na trati Discarica třetí závod motokrosového poháru Silesian CUP. Ještě v pátek odpoledne byla trať prašná a tvrdá jako beton, takže i došlo ke kropení. Přes noc však zapršelo a v sobotu ráno po několika rozjížďkách se zdálo, že by povrch mohl být téměř ideální. Bohužel však před polednem, v době druhých tréninkových rozjížděk začalo pomalu, ale jistě pršet. Kolem dvanácté hodiny byl závod  na deštěm smáčenou trať odstartován. Po prvním kole už bylo velice těžké identifikovat jezdce, ale to nejhorší je teprve čekalo – paradoxně poté, kdy přestalo pršet. Bahno se začalo lepit na motorky, přední kola se přestávaly točit a při pádu byl téměř nadlidský výkon ji opět zvednout. Ze závodu se tak stal extrémně náročný boj, kde spíše jezdci bojovali s blátem, než se svými soupeři.

Budeme proto doufat, že další závod na Discarice se vyvede lépe a počasí bude příznivější.

Plechyteam

FOTO – Ivo Maršálek – tréninkzávod | Klára Bubelová | PytlikFrontera

REPORT – Klára Bubelová | MSK-MotorMichaela Hrabcová

VÝSLEDKY – Silesian Cup – Životice u NJ

-

Pozvánka na akci –> Silesian Cup – Životice u NJ

V sobotu dne 09.06.2012 pořádá Plechyteam na trati Discarica třetí závod motokrosového poháru Silesian CUP. Tréninky od 8.00 hod, start závodu je plánován na 11.00 hod. Další informace naleznete na letáku, na stránkách PlechyTEAMu nebo na www.msk-motor.cz

Těšíme se na vaši účast, jak závodnickou tak i diváckou. PlechyTEAM

-

POZOR – pro zpestření, bude po závodě k vidění předváděcí jízda offroadů značky Hummer a Jeep. Předpokládaný čas příjezdu 17.00 hod. Zde informační leták.

Od 02.06.2012 až do sobotního závodu Silesian CUP je PŘÍSNÝ ZÁKAZ TRÉNINKU !