Silesian Cup – Životice u NJ /22.09.2012/

V sobotu 22.09.2012 se konal v Životicích u NJ na trati Discarica osmý závod motokrosového poháru Silesian CUP. Ráno to však s počasím vypadalo docela bledě – silný vítr, lehký déšť a meteo radar taky neukazoval pozitivní informace. Naštěstí spadlo jen pár kapek a jediný problém byl vítr, který komplikoval dopolední tréninky. Povrch tratě byl oproti minulému týdnu téměř ideální, takže přesunutí termínu závodu bylo správné rozhodnutí. Kolem dvanácté hodiny byl závod odstartován první rozjížďkou, standardně těmi nejmenšími třídy MX 50 až po nejvýkonnější třídu MX C. Jediným nešvarem byli někteří neukáznění jezdci, kteří nerespektovali obsluhu startovacího zařízení a vyjížděli dříve než měli.

Počasí se nakonec umoudřilo a během druhých rozjížděk už i svítilo slunce. Závody se celkově povedly, škoda jen nižší účasti jezdců.
PlechyTEAM

FOTO – Deny PhotoDagmar Petrášová | Martina ValováMichaela Hrabcová

FOTO – Klára Bubelová 1 | Klára Bubelová 2Klára Macháčová

VIDEO – Bunker | Petr Ladner

REPORT – Motokros Team DětmaroviceMichaela HrabcováKlára Bubelová

Pozvánka na akci –> Silesian Cup – Životice u NJ

V sobotu dne 22.09.2012 pořádá Plechyteam na trati Discarica osmý závod motokrosového poháru Silesian CUP. Registrace jezdců bude probíhat od 6.30 hod. Další informace budou aktualizovány na našich stránkách, nebo na msk-motor.

Těšíme se na vaši účast, jak závodnickou tak i diváckou.