O pohár starosty 5 /30.08.2014/

Zdravím opět všechny krosááky. Tak jsem tu z dalším reportem a to z naší domácí tratě  v Životicích u Nového Jičína, kde se konal 30.8.2014 5 ročník O pohár Starosty. Trať jsme samozřejmě nachystali co nejlíp to šlo takže na 1* a to i přes poruchu našeho pracovního stroje. Už v pátek k večeru začli najíždět první závodníci… Ráno jsme se sešli kolem půl 8, depo se začalo pomalinku plnit a já začal si chystat motorku- vyčištění předních, zadních brzd (pozůstatky ze Zděchova). Přejímka byla do půl 9 a tréninky začínaly v 9:15, takže jsem měl dost času na přípravu. Počasí bylo samozřejmě objednané, takže sluníčko, teplo, sem tam nějaký mráček. Trať jsme nakropili den předem aby  se hned tolik neprášilo, a vyšlo to až do závodů, kdy jsem to mírně pokropili. Takže třídy byly hobby, profi, veterán a třída 65ccm kde byli 2 jezdci, kteří startovali zvlášť, hobby bylo licenční, nelicenční, a profi jeli s veteránama. První rozjížďku jsem vyhrál stylem start-cíl, zamnou dojel Paulus, který měl ztrátu na mě cca no víc jak čtvrt kola to nebylo váženíí…:-D, v Profi to vyhrál kdo jiný než Basty, a ve Veteránech to teď už fakt netuším, ale mrkněte na výsledky na našich stránkách plechyteam.cz. Druhá rozjížďka byla obdobná s tím, že jsem byl v prví zatáčce pátý, v druhé druhý a po 1 kole už jsem vedl. Do cíle se nic u mě nezměnilo, trochu jsem si poodjel od druhého jezdce a náskok jsem si jen udržoval. V kategorii Profi opět dominoval Basty jak jinak, vždyť se teprve po 15min +2 kol jen ,,zahřál“ jak říká… Kategorie veterán vyhrál Kotásek Franta a myslím že i celkově vyhrál…. NO nicméně závody super, jen mohlo být více jezdců…., snad příště dorazí. Atmosféra fajn, trať nachystaná parádně, bufet si zaslouží taky pochvalu, všeho bylo dosti. Takže se těším na další závod v tomto místě… Tak přeji všem zdar a sílu krosáci.Opět přístě zdraví krosák Tomííík.

FOTO – Martina Valová | Cvilin

VÝSLEDKY – O pohár starosty 5

Zde onboard video

Rider – Radim Gřes

-

Pozvánka na akci – O pohár starosty 5

V sobotu dne 30.08.2014 pořádá Plechyteam na trati Discarica pátý ročník motokrosového závodu O pohár starosty. Přejímka do 8.00 hod, tréninky od 9.15 hod, start závodu je plánován na 12.00 hod. Další informace naleznete na letáku, nebo budou aktualizovány na našich stránkách. Startovné bude 350,-kč.